Jsme zahradnická firma založená počátkem devadesátých let minulého století, vycházející z dlouholeté rodinné tradice.

Naše výroba byla nejprve zaměřena na produkci ovoce a zeleniny. Postupně jsme náš sortiment rozšiřovali, až do dnešní podoby.

Nabízíme mimo ovoce a zeleniny, zeleninové sadby, také široký sortiment balkónových květin, letniček, dvouletek, trvalek, keřů, okrasných a ovocných dřevin a vřesovištních rostlin. Základní sortiment zahradnických potřeb, postřiků, hnojiv, substrátů, dárkových a dekorativních předmětů.

Mladé rostlinky odebíráme od renomovaných zahradnických firem. Rostlinolékařský pas potvrzuje výborný zdravotní stav sazenic. K našim zákazníkům se vždy dostanou pouze zdravé a silné sazenice.

Mezi naše služby patří odborné osázení pěstebních nádob zákazníků i možnost objednat si nebo zakoupit již předpěstované a osázené závěsné nádoby, odborné poradenství s osázením vašich zahrádek, příprava návrhů a realizace zahrad.

Na našich pobočkách v Miroslavi, Ivančicích a Hrušovanech nad Jevišovkou mimo výše uvedený sortiment zakoupíte ovoce a zeleninu, řezané květiny, dárkové zboží a pochutiny.

Pobočky:

     Květinářství a zahradnictví Miroslav – náměstí Svobody Miroslav tel.: +420 601 555 712

    Květinářství a zahradnictví Ivančice – náměstí Palackého Ivančice tel.: +420 725 540 170

          Květinářství a zahradnictví Hrušovany nad Jevišovkou – náměstí Míru tel.: +420 601 564 686